Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Nabídka práce na volnou pozici pro Premium Hotels & Resorts a.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Bezručova 141, Hluboká nad Vltavou, 37341
  • Přidáno: 16. 2. 2024

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních):

UpresnujiciInformace(Vhodné i pro čerstvé absolventy - brigáda.
Zámecký hotel Štekl**** hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na pozici OBSLUHA HOTELOVÉHO WELLNES
Náplň práce:
- Obsluha hotelového wellness
- schopnost řešit mimořádné potřeby a požadavky hostů
- spolupráce s hlavní recepcí hotelu
- práce s hotelovým rezervačním software
Nabízíme:
- Práci v atraktivním prostředí v bezprostřední blízkosti zámku Hluboká
- Zaměstnanecké slevy na služby wellness, fitnes zdarma, závodní stravování
Požadujeme:
- znalost AJ výhodou(denní komunikace)
- znalost dalších jazyků výhodou
- výborná znalost MS Office
- samostatnost, odpovědnost vůči svěřeným úkolům, schopnost rozhodovat se
- organizační a koordinační schopnosti
- příjemné vystupování
- loajalita, spolehlivost, flexibilita a profesionalita

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)