ZpětVycentrovat mapu

DĚLNÍK / PŘEDÁK ÚDRŽBY A OPRAV MAJETKU

Nabídka práce na volnou pozici pro Technické služby Ostrava - Jih, p. o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Kpt. Vajdy, 3202/6, Ostrava (Bělský Les), 70030, 66739331
  • Přidáno: 10. 10. 2022

Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace
Kpt. Vajdy č.p. 3202/6, Zábřeh, 700 30  Ostrava 30, Personální, email: personalni@tsoj.cz

1. kontakt e-mailem: personalni@tsoj.cz
Požadavky: SOU technického zaměření (strojní, elektro, stavební, dřevozpracující); řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič a sk. E, T, C výhodou; svářečský průkaz el. oblouk, popř. CO2;  zkušenost s dřevoobráběcími stroji (pokosová, formátovací, pásová, kotoučová pila); nutná předchozí zkušenost na pozici související s údržbou; bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost a ochota učit se novým věcem;
manuální zručnost, logické a technické myšlení a všeobecný přehled v rámci údržby; odpovědnost, komunikativnost, aktivní přístup

Výhodou:
- zkušenost s vedením kolektivu
- el. vyhláška 50

Hlavní náplň práce: provádění oprav, údržby a servisní práce na majetku.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, stravenky, benefity FKSP - životní a penzijní připojištění a příspěvek na volnočasové
aktivity,nástupní plat je určen platovou tabulkou zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky
započitatelné praxe) + osobní ohodnocení po zapracování v rozmezí 1 000 Kč až 7 000 Kč + čtvrtletní
odměny + příplatek za vedení

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Nástup IHNED