ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nový Svět 95, Harrachov (Nový Svět), 51246
  • Přidáno: 19. 11. 2023

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Přijmeme do trvalého pracovního poměru údržbáře objektu. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou.Požadujeme manuální zručnost, fyzickou zdatnost, řidičské oprávnění (sk. B, C, E, T) - výhodou, spolehlivost a praxi v oboru (instalatér, zámečník, zedník, elektrikář). Vyhláška 50 výhodou.

Pracovní náplň: správa a údržba objektu a jiného majetku firmy, úklid, sekání trávy, úklid sněhu. Běžné opravy, montáže, drobné zednické, instalatérské a elektrikářské práce související s provozem sklárny, minipivovaru, hotelu atd.

Nabízíme: stravenky, příspěvek na dopravu, lázně, masáže

Kontakt: e-mailem, telefonicky 7:00 - 13:00 hodin)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 27 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon481 528 142