ZpětVycentrovat mapu

Svářeč 135 - MAG, až 35 000 Kč (ranní, odpolední směna)

Nabídka práce na volnou pozici pro RECRUITMENT FACTORY s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Slavičín, 763 21
  • Přidáno: 2. 5. 2023

Hledáme zručného svářeče (metoda 135 - MAG) do našeho týmu. Vaší náplní práce bude svařování podle výkresové dokumentace.
Náplň práce:
Hledáme zručného svářeče (metoda 135 - MAG) do našeho týmu. Vaší náplní práce bude svařování podle výkresové dokumentace (plechařina). Pokud máte také zkušenost se svařováním metodou 141 (TIG), určitě to oceníme. Práce není normovaná, protože vyrábíme kusovou a sériovou výrobu.
Požadujeme:
• platný svářečský průkaz, metoda 135 (MAG)
• znalost čtení výkresové dokumentace
• uvítáme znalost svařování metodou 141 (TIG)
• ochota pracovat ve dvousměnném provozu
Nabízíme:
V naší společnosti Vám nabízíme nejen práci, ale i široký benefitní balíček, který Vám pomůže s vaším osobním a pracovním rozvojem. Můžete se těšit na lidský přístup a podporu kolegů při Vašem zapracování, která vám umožní rychlé a bezproblémové začlenění do týmu. Navíc Vám poskytujeme 25 dní dovolené, aby jste si mohli odpočinout a nabrat nové síly. K tomu Vám přispíváme na penzijní připojištění, díky kterému si budete moci zajistit klidnou a bezstarostnou budoucnost. Stravenky a příspěvek na dopravu vám pomohou s každodenními výdaji a usnadní vám dojíždění do práce. Můžete také využívat slevové programy při nákupech spotřebního zboží a zvýhodněné tarify na volání. Pokud byste měli nějaké zdravotní problémy, máte možnost využít zdravotní volno (sick day). Kromě toho vám nabízíme i sociální program, jazykové kurzy v rámci pracovní doby, firemní akce a volné vstupy na plovárnu. S námi nejenže najdete zajímavou práci, ale také se stanete součástí naší velké rodiny.