ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Vodňanská drůbež, a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Modřice
  • Přidáno: 19. 11. 2023

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (pondělí-pátek od 7:00-14:00)

Náplň práce: ZŠ nebo praxe ve strojírenském oboru, výhodou základní znalost práce s PC, případná kvalifikace v oboru elektro
Náplň práce: pomocné práce při údržbě strojního zařízení, odstraňování menších závad na výrobním zařízení
Pracovní doba dle zařazení na výrobním úseku - 8 hodinové nebo 12 hodinové směny (ranní, noční)
Požadujeme: zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost, zručnost, částečnou časovou flexibilitu
V případě cizinců dobrá nebo částečná znalost českého jazyka.

Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon544529117