ZpětVycentrovat mapu

Číšník/servírka na víkendové směny

Nabídka práce na volnou pozici pro Fibro, spol. s r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněangličtina aktivně
  • lokalita: Tržiště 37, Karlovy Vary, 36001
  • Přidáno: 25. 1. 2023

Informace o pracovním místě

Do našeho restauračního teamu ve 4* hotelu v lázeňském centru Karlových Varů přijmeme na dlouhodobou spolupráci brigádníky na práci v obsluze hotelové restaurace.

Náplň práce:

Spolupráce se příjemnými, mladými kolegyněmi na snídaních a zkušeným, sympatickým vrchním číšníkem v restauračním provozu od snídaní (formou šv.stolu) po večeře (a la carte)

Snídaně:
• Doplňování snídaňového sortimentu na švédský stůl
• Zakládání stolů a příprava nápojů
• Úprava připravených pokrmů
• Úklid po snídaních
• Další činnosti v rámci hotelových snídaní

Obědy a večeře à la carte + obsluha skupin:
•  Příprava nápojů a servírování pokrmů dle jídelního lístku
•  Další činnosti v rámci hotelové restaurace dle pokynů vrchního číšníka

Požadujeme:

• Pozitivně naladěného, usměvavého, sympatického člověka s příjemným vystupováním a
chutí pracovat
• Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností rádi zaškolíme
• Schopnost zvládat stresové situace
• Znalost AJ, RJ případně NJ výhodou
• Min. věk 18 let.

Nabízíme:

• Práci v příjemném nekuřáckém prostředí mladého kolektivu
• Pracovní doba 7:00-21:00, nebo pouze snídaně + obědy 6:30-11:30/14:30 ( do 14:30 dle čas. možností pracovníka a potřeb provozu) nebo jen večeře 17:00-21:00
• Velmi dobré finanční ohodnocení dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče s nárůstem odměny a bonusem za odpracovanou dobu
• Víkendové směny sob + ned. v režimu dl./kr. týden, možno i 3 víkendy v měsíci. Dle domluvy lze rozšířit na jiné dny
• Práce na DPČ či DPP. V případě zájmu lze v budoucnu domluvit na hl. prac. poměr, částečný úvazek apod.
• Práce je velmi vhodná pro studenty, absolventy, ženy na MD/RD apod., jako druhé zaměstnání

Máme zájem pouze o dlouhodobou spolupráci minimálně do 9. nebo 10. měsíce 2023.
Nástup možný ihned.