ZpětVycentrovat mapu

Customer Service Specialist

Nabídka práce na volnou pozici pro Billanc Partners.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněangličtina aktivně
  • lokalita: Vinohradská 29/93, Praha, 12000
  • Přidáno: 6. 6. 2022

Máte zkušenosti v zákaznickém servisu a hledáte zajímavou pracovní příležitost?

Hovoříte plynně anglicky a pracoval/a jste v systému SAP?

Jste komunikativní a vždy máte zodpovědný přístup k práci?

Pak možná hledáme právě Vás! Pro nadnárodní společnost působící v oblasti potravinářství obsazujeme pozici Customer Service Specialist.

Jaká je náplň práce?
- Zajištění objednávek a dodávek zboží v České republice a na
  Slovensku
- Komunikace s klienty ČR/SK + přepravci, centrálou a
  výrobními závody v zahraničí
- Zpracování objednávek v SAPu
- Řešení dodávek, reklamací, vzorků, faktur po splatnosti a
 dalších požadavků
- Technická dokumentace produktů
- Zpracovávání cenových kalkulací nových i stávající produktů
  dopravy
- Správa databáze zákazníků

Jak vypadá Váš profil?
- Hovoříte plynně česky i anglicky a vyhovuje Vám
  mezinárodní prostředí
- Pracoval/a jste v systému SAP, umíte se v něm dobře
  orientovat
- Jste komunikativní a zakládáte si na prozákaznickém
  přístupu - vždy se snažíte o maximální spokojenost
  zákazníka
- Baví Vás kombinace práce s lidmi a administrativy, jste
  pečlivý/á a svou práci se vždy snažíte vykonat zodpovědně
- Vyhovuje Vám práce z kanceláře a v menším kolektivu

Nabídneme Vám benefity:
- 5 týdnů dovolené
- Sick days
- Příspěvek na stravné a penzijní pojištění
- Home office dle domluvy
- Zázemí stabilní společnosti

Zaujala Vás nabídka? Pošlete nám CV a my Vás budeme
kontaktovat ohledně dalších informací.

Těšíme se na spolupráci!