ZpětVycentrovat mapu

Ostatní pracovníci vězeňské služby

Nabídka práce na volnou pozici pro Vězeňská služba České republiky.

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Hradební 860/7, Hradec Králové, 50003
  • Přidáno: 29. 4. 2024

Ostatní pracovníci vězeňské služby:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
 - vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
Platové podmínky:
 - 11. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění a v  závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.
Náplň práce:
 - konfigurace, správa a údržba sítí LAN a WAN, HW výpočetní techniky
 - zkušenosti s administrací Windows Active Directory
 - zkušenosti s administrací serverových systémů Windows a virtualizací VMware
 - servis, administrace a obsluha PC (rozhraní Windows 10/11)
 - zajišťování reprodukce  a obměna HW
 - zajišťování dodavatelských oprav a profylaxe výpočetní techniky
 - všeobecný rozhled v IT problematice
 - základy počítačové bezpečnosti
 - komunikační schopnosti, aktivní přístup, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
 - podpora koncových uživatelů a operativní řešení problémů a požadavků
 - vedení majetkové evidence výpočetní techniky
 - práce v kancelářských a agendových aplikacích (MS Office, spisová služba, apod.)
 - trestní bezúhonnost

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 27 780 – 40 670 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon495758333