ZpětVycentrovat mapu

Řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů

Nabídka práce na volnou pozici pro Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Praha
  • Přidáno: 19. 4. 2023

Řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů:

UpresnujiciInformace(Krausová Kristýna, tel.: 705671030, e-mail: kristyna.krausova1@carrier.com

Hlavní odpovědnost a náplň práce
HR administritivní úkony jako příprava smluv pro zaměstnance ve svěřených zemích Evropy
Vedení týmu HR Advisorů
Sledování a vyhodnocování ukazatelů výkonnosti
Vytváření znalostní databáze pro zaměstnance společnosti
Školení zaměstnanců a HR advisorů
Vytváření instrukcí pro HR advisory
Spolupráce s ostatními kolegy v rámci HR komunity a se mzdovým oddělením
Standardizace procesů
Požadované znalosti a dovednosti:
3+ roky zkušeností v oblasti Personalistiky, Financí anebo Administrativy
Předchozí zkušenosti v oblasti zákaznického servisu výhodou
Komunikační a vyjednávací dovednosti
Analytické dovednosti
Vedení týmu
Excel
Jazykové znalosti: Angličtina + Španělština/Francouzština/Němčina

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, flexi pass, 5 týdnů dovolené, 3 SickDays)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)