ZpětVycentrovat mapu

Stavbyvedoucí – divize montáže ocelových konstrukcí/strojař

Nabídka práce na volnou pozici pro PKI - Teplotechna Brno spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Anenská 675/4, Brno, 60200
  • Přidáno: 22. 8. 2023

P K I - Teplotechna Brno spol. s r. o. působící na trhu více než 70 let, v oblasti komplexních realizací tepelných agregátů v ČR a v zahraničí.
Hledáme do svého týmu nového kolegu na pozici:

Stavbyvedoucí – divize montáže ocelových konstrukcí/strojař

Náplň práce:
- Plánování a příprava staveb
- Koordinace a řízení prací na stavbách v ČR i zahraničí
- Řízení vlastních skupin i subdodavatelů
- Kontrola kvality a termínů
- Komunikace s investorem
Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru
- Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
- Uživatelská znalost práce na PC , Office, (Autocad výhodou)
- Znalost AJ, ostatní jazyky výhodou
- Časová flexibilita a ochota cestovat
- Samostatnost, odpovědnost
- Zdravotní způsobilost odpovídající pracovní pozici
Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Profesní a osobní růst
- Firemní benefity odpovídající pracovní pozici

Nástup možný ihned.
Po 3 měsíční zkušební lhůtě smlouva na dobu neurčitou.

PLAT: 45 000.- Kč až 50 000.- Kč
Kontakt: kadera@pkiteplotechna.cz, mobil: +420 733 140 554

* povinná položka

Telefon605235162