ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Příkazy
  • Přidáno: 9. 6. 2023

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(Mzdové podmínky dle kolektivní smlouvy.
Nástup možný ihned.
Do naší prodejny přijmeme zaměstnance na pozici pokladní - prodavač/ka na plný pracovní úvazek
Náplň práce:
- aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny
- práce na pokladně
- dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.

Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
- vstřícné a příjemné vystupování
- loajalitu a časovou flexibilitu
Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email doubravska@jednota-zabreh.cz

PRODEJNÍ DOBA: Po - Pá 7:00 -17:30 hod.,   So   7:00 - 11:00 hod. Ne 7:00 - 10:00 hod.

Zaměstnanecké výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie

Kontakt možný e-mailem nebo telefonicky denně od 8:00 do 16:00 hodin.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola