ZpětVycentrovat mapu

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Nabídka práce na volnou pozici pro KOVINTRADE Praha Spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Kúty 1648, Frýdlant nad Ostravicí, 73911
  • Přidáno: 28. 4. 2023

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů:

UpresnujiciInformace(C04 z:25/4/2023  (ZamK, Progr KZ) a:5/12/2023
Náplň práce:
- řezání, frézování, pálení, práce ve skladu
- pracovní dny pondělí až pátek.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzicky namáhavá práce, chladnější provoz - sklad).
Nabízíme:
- 1 týden dovolené navíc, stravenkový paušál, odměny dle výkonu, příspěvek na pracovní oděvy.
Kontakt emailem.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 21 480 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon732 411 086