ZpětVycentrovat mapu

Instalatéři ústředního topení

Nabídka práce na volnou pozici pro KERNBACH s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Zimní 408, Ostrava, 72528
  • Přidáno: 17. 6. 2021

Instalatéři ústředního topení:

UpresnujiciInformace(1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 603 225 711, e-mail: info@kernbach.cz

Organizace práce na stavbě
Vedení montáže a kolektivu (4-5 osob)
Zodpovědnost, samostatnost, preciznost, umět si poradit, konstruktivní a pozitivní přístup

Nutná znalost: sváření plastového potrubí a pájení měděneho potrubí.
Velkou výhodou svařovaní plamenem metora 311
ŘP skup. B aktivní řidič

Náplň práce: Montáž topení, vody ve větší objektech školy, školky, kulturní domy, bytové domy. Rekonstrukce topení s zdrojů v rodiných domech, tepelná čerpadla, podlahové vytápění. Vedení pracovní čety.

Nabízíme: motivační ohodnocení závislé na výkonu, příspěvek na stravenky.

Mzda se odvíjí od zkušeností, znalosti, dovedností a dohody

Nástup ihned.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon603 225 711
Webhttp://www.kernbach.cz