ZpětVycentrovat mapu

Ostatní pracovníci příbuzní nástrojařům

Nabídka práce na volnou pozici pro TRIMILL, a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jasenice 2061, Vsetín, 75501
  • Přidáno: 7. 3. 2024

Ostatní pracovníci příbuzní nástrojařům:

UpresnujiciInformace(POŽADUJEME: technické vzdělání (nejlépe obráběč kovů, strojní mechanik, zámečník, nástrojař), znalost čtení výkresové dokumentace, znalost měření, přesnost, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE:
Co u nás budeš dělat:
- zaškrabávat/tušírovat vodící plochy dílců na požadované hodnoty pro montáž strojů TRIMILL
- kontrolovat dílce a měřit plochy
- pracovat s technickou dokumentací a technologickými postupy

NABÍZÍME: odbornou práci v 1směnném provozu v moderní průmyslové hale, zajímavé finanční ohodnocení + zákonné příplatky, 25 dnů dovolené, dotované stravné, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní a penzijní připojištění aj., možnost seberealizace a profesního růstu, práci ve stabilní společnosti a férový přístup

PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Dagmar Čechmánková v době od 7:30 do 16:00 hod., na čísle: 771 259 281 nebo emailem na adresu: dagmar.cechmankova@trimill.cz

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)