ZpětVycentrovat mapu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Nabídka práce na volnou pozici pro Centrin CZ s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Tyršovo náměstí 211, Unhošť, 27351
  • Přidáno: 5. 4. 2024

Kuchaři (kromě šéfkuchařů):

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
- znalosti a dovednosti odpovídající nabízené pozici,
- vyučení v oboru a praxe výhodou,
- zodpovědnost za vykonanou práci a svěřené úkoly,
- časovou flexibilitu,
- smysl pro pořádek a čistotu,
- týmový duch a chuť pracovat,
- čistý výpis z rejstříku trestů.

Náplň práce:
- příprava pokrmů teplé i studené kuchyně,
- zabezpečení plynulého chodu kuchyně,
- výdej pokrmů,
- spolupráce při tvorbě jídelníčků.

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti,
zaměstnanecké benefity - příspěvek na dopravu, příspěvek  na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost hlídání dětí v dětské skupině - Korunka (určena pro děti od  6 měsíců do 6 let).

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 38 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 292 767