ZpětVycentrovat mapu

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Nabídka práce na volnou pozici pro JMB Aircraft s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Nádražní 635, Choceň, 56501
  • Přidáno: 20. 4. 2024

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu:

UpresnujiciInformace(Pozice: Evolution Aircraft Production and Development Manager
Náplň práce:
- zavedení nové výroby letounu Evolution
- vedení lidí
Požadujeme:
- zkušenosti se zaváděním výroby
- zkušenosti s výrobou Evolution aircraft
- anglický jazyk aktivně
Zaměstnanecké výhody:
- stravenkový paušál
- docházkový bonus
Kontakt: e-mailem Hana.Holmanova@jmbaircraft.com)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 60 600 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon465 635 526, 725 170 766