ZpětVycentrovat mapu

Brusiči nástrojů a kovů

Nabídka práce na volnou pozici pro KOVOLIS HEDVIKOV a.s..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Hedvikov 1, Třemošnice, 53843
  • Přidáno: 1. 10. 2021

Brusiči nástrojů a kovů:

UpresnujiciInformace(Pracoviště: Hedvikov 1, Třemošnice 538 43 a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42
Pracovní náplň: ruční opracování a vizuální kontrola hliníkových odlitků.
Požadavky: ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost a spolehlivost
Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif,závodní lékař v areálu firmy,
závodní jídelnu a příspěvek na stravování,permanentku na tenisové kurty,věrnostní odměny a možnost ubytování
Kontakt: životopis e-mailem na: k.altmannova@kovolis-hedvikov.cz nebo l.vesela@kovolis-hedvikov.cz, poštou na personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43  Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky s Kateřinou Altmannovou, tel.: 469 619 117, 773 771 217 nebo s Danielou Žižkovou, tel. 469 619 115  nebo 777 619 110.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 18 900 – 21 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon778 708 473