ZpětVycentrovat mapu

Svářeči

Nabídka práce na volnou pozici pro BAST s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: K Hoře 1339, Moravské Budějovice, 67602
  • Přidáno: 19. 6. 2022

Svářeči:

UpresnujiciInformace(První kontakt telefonicky 568 408 511, 724 922 499 nebo e-mailem: splichalova.eva@bast.cz

Náplň práce: svařování konstrukcí převážně pro kolejová vozidla

Požadujeme:
Praxi optimálně s certifikátem ISO 9606-1, OCEL, metoda MAG =135, TIG=141 (materiálová skupina 1,2 )
Praxi optimálně s certifikátem ISO 9606-1, NEREZ, metoda  TIG=141, MAG=135 ( materiálová  skupina 8 )
Praxi optimálně s certifikátem ISO 9606-2, AL, metoda MIG =131, TIG=141 ( materiálová skupina 22,23 )

Zaměstnanecké výhody: práce v české firmě, pracovní doba v jednosměnném provozu, dny placeného volna dle odpracovaných let, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 13. a 14. plat dle hospodářských výsledků a další benefity)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 25 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon568 408 511