ZpětVycentrovat mapu

Účetní všeobecní

Nabídka práce na volnou pozici pro Kingspan a.s..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Vážní 465, Hradec Králové, 50003
  • Přidáno: 2. 5. 2021

Účetní všeobecní:

UpresnujiciInformace(CZ-ISCO. 43111 Účetní všeobecní
ÚČETNÍ
Místo výkonu práce: Vážní č.p. 465, Pouchov, 500 03  Hradec Králové 3
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. 3. 2017
- Náplň práce: vedení účetnictví obchodních kanceláří; spolupráce s lokálními daňovými poradci; komunikace s obchodním týmem; závěrková a reportingová činnost; práce v mezinárodním kolektivu
- Požadujeme: VŠ v oblasti účetnictví, finančního řízení, ekonomiky, ekonomickém nebo finančním oboru (min. titul Bc.); praxe na obdobné pozici včetně znalosti účetních programů výhodou; plynulou znalost ukrajinského jazyka podmínkou a základní znalost anglického jazyka; MS Office - především Excel; pečlivost a samostatnost; ŘP sk. B - aktivní řidič
- Profesní životopis zašlete na e-mail: lucie.glozova@kingspan.com)

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 23 000 – 26 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 939 725, 495 866 321