ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro TERRA GROUP, a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: Jiné aktivně
  • lokalita: Zlobice 45, Zlobice, 76831
  • Přidáno: 13. 1. 2023

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(pracoviště Zlobice
- Náplň práce: pracoviště Wellness penzion a restaurace Zlobice, kombinovaná pracovní pozice číšník/servírka - recepční: komunikace s hosty, jejich ubytování, obsluha hotelových i příchozích hostů, obsluha wellness centra, práce s PC (ubytovací program Previo, restaurační program Agnis - zaškolíme)
- Požadavky: práce na PC, znalost minimálně jednoho světového jazyka, dobrá komunikace, příjemné vystupování, časová flexibilita, samostatnost, odpovědnost
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Benefity: zvýhodněné vstupy do wellness centra a na bowling v areálu penzionu
- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: terragroup@seznam.cz, nebo kontakt telefonicky paní Mrázková (tel. 775 740 014))

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 30 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon775 740 014