Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Nabídka práce na volnou pozici pro ESW Bohemia k.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Košice 235, Košice, 39117
  • Přidáno: 14. 9. 2023

Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce: obsluha kovoobráběcích strojů a strojů na vstřikování plastů (práce vhodná pro ženy i muže bez nutnosti předchozí praxe).
Požadujeme: pracovitost, pečlivost.
Nabízíme: atraktivní výdělek, řada firemních benefitů včetně svozu do zaměstnání.
Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 8:00-14:30 hod.), e-mailem. )

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 20 160 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon381 470 218