ZpětVycentrovat mapu

Rozpočtáři specialisté

Nabídka práce na volnou pozici pro Lesostavby Třeboň a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: M. Krásové 816, Protivín, 39811
  • Přidáno: 11. 3. 2021

Rozpočtáři specialisté:

UpresnujiciInformace(VHODNÉ I PRO OZZ!
Pracovní náplň:
- Podílí se na přípravě podkladů pro podání nabídky ve výběrovém řízení.
- Připravuje nákladové a nabídkové rozpočty.
- Zodpovídá za zpracování výkazu výměr.
- Zajišťuje harmonogram provádění staveb.
- Podílí se na tvorbě interních metodik a předpisů.
Požadavky na pracovní pozici:
- SŠ - ukončené vzdělání s maturitou stavebního zaměření (VŠ či autorizace v oboru výhodou).
- Zkušenosti s rozpočtováním dopravních a inženýrských staveb.
- Všeobecná znalost práce na PC.
- Znalost rozpočtového programu RTS (výhodou).
- Komunikativní a obchodní dovednosti.
- Řidičský průkaz B.
Nabízíme:
- Základní mzda dle dosažené praxe až 30 000 Kč.
- Variabilní složka mzdy nad rámec stanovené základní mzdy.
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
- 25 dní dovolené.
- Systém benefitů - příspěvek na stravování a životní pojištění; notebook, telefon.
Předpokládaný nástup:
- Ihned nebo dle dohody.
První kontakt: Ing. Pavlína Pražáková tel. 725 762 801 od PO do PÁ mezi 7:30 - 15:00 hod. nebo email: prazakova@lstb.cz.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)