ZpětVycentrovat mapu

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Nabídka práce na volnou pozici pro MAKOVEC a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Smržická 537, Kostelec na Hané, 79841
  • Přidáno: 2. 12. 2020

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva):

UpresnujiciInformace(Životopisy zasílejte na email: blazek.m@makovec.cz, kontaktní osoba Milan Blažek, tel. 777 713 738 (volat Po-Pá 8-14)
Požadujeme: ŘP skupiny B, praxe ve stavebnictví min. 5 let.

Náplň práce: drobná stavební a údržbová činnost, zahradnické a úklidové práce, výpomoc v provoze jatečního závodu

Nabízíme: stabilní práce ve výborném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den.

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 24 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon777 713 738