ZpětVycentrovat mapu

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro PV - Cvikov s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Postřelná 76, Jablonné v Podještědí (Postřelná), 47125
  • Přidáno: 25. 2. 2024

Řidiči a obsluha zemědělských strojů:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- řízení traktoru a obsluha moderních zemědělských strojů (John Deere, JCB, apod.), péče o stroj a jeho údržba
- krmení zvířat na farmě, ošetřování TTP, orné půdy atp.
Požadujeme:
- střední odborné s výučním listem, optimálně vyučen/vyučena jako opravář/opravářka zemědělských strojů, řidičský průkaz skupiny B a T, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, chuť pracovat
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti a dlouhodobou spolupráci, přátelský a velmi nápomocný kolektiv, pozitivní, příjemné a férové jednání, stravenky, prémie
- možnost ubytování (byt 2+1)
- nástup možný ihned, případně i později po domluvě
Hlásit se e-mailem nejlépe zasláním životopisu, telefonicky nebo osobně.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 22 000 Kč/měsíc

* povinná položka