ZpětVycentrovat mapu

Pomocní skladníci

Nabídka práce na volnou pozici pro EURONA s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Lhota za Červeným Kostelcem 261, Červený Kostelec (Stolín), 54941
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Pomocní skladníci:

UpresnujiciInformace(Společnost EURONA s.r.o., český výrobce tělové a bytové kosmetiky, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: pracovník/pracovnice v expedici.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: kompletace zakázek, snímkování, vážení, finalizace zásilky, polep štítků, paletizace, evidence a předání zásilek dopravci.

Požadavky: pečlivost, zodpovědnost, týmová spolupráce.

Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na stravování 100 Kč/den, příspěvek na penzijní / životní pojištění.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné