ZpětVycentrovat mapu

Řidič/obsluha - VZV - boční nakladač - Elterlein

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: němčina aktivně
  • lokalita: Amtsstraße 13, Marienberg (Elterlein), 09496, Německo
  • Přidáno: 9. 4. 2021

Řidič / obsluha bočního nakladače - Elterlein

Pro našeho významného klienta ve městě Elterlein hledáme ZKUŠENÉHO řidiče/obsluhu na boční nakladač - retrak.

Elterlein leží blízko města Annaberg a jeho poloha je tedy velmi výhodná pro denní dojíždění od Chomutova až po Karlovy Vary.

Práce práce probíhá ve směnném provozu (většinou třísměnný provoz).

Rozdělení pracovní doby:

Ranní směna: 6:00 - 14:00
Odpolední směna: 14:00 - 22:00
Noční směna: 22:00 - 6:00

Pracovní náplň:
Hlavním úkolem je zakládání košů s materiálem do vysokých regálů
Pomoc při naskladňování a vyskladňování materiálu

Požadavky:
platné oprávnění na VZV / boční nakladač
zkušenost a praxe se zakládáním zboží do vysokých regálů (až 8 m)
dobrá znalost němčiny (komunikativní znalost, schopnost porozumění i psanému textu)
ochota práce ve směnném provozu
řidičský průkaz a auto k dispozici
dochvilnost a spolehlivost

Předpokladem je dobrá znalost němčiny a opravdu pokročilé zkušenosti s obsluhou bočního nakladače.

O Vašem novém zaměstnavateli v Německu

• Otevřená firemní kultura s vynikající pracovní atmosférou a plochou hierarchií

• Nejmodernější a digitální zpracování všech procesů mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem prostřednictvím naší aplikace

• Jednoduché podání žádosti o dovolenou a náhradní volno prostřednictvím aplikace

• Výplatnice, mzdové účetnictví, dokumenty, místo výkonu práce včetně odpracovaných hodin, vše přehledně v aplikaci

• Jednoduché nahrání výkazů práce nebo dokumentů, které mají být zpracovány,  prostřednictvím aplikace, bez nutnosti dostavit se osobně na pobočku

• Smlouva na dobu neurčitou a plat založený na výkonu

• Kompenzace přesčasů, nadprůměrné sociální příspěvky, příspěvek na dopravu, brzký výplatní termín

• Plná podpora při osobním a profesním rozvoji

Výhody práce u Starke Jobs

- německé sociální pojištění při práci na plný pracovní úvazek
- 25 dní dovolené (navyšování dle délky trvání pracovního poměru)
- pravidelná a včasná měsíční výplata
- možnost výplaty záloh
- denní příspěvek na cestu (Fahrgeld) – nepodléhá zdanění
- příspěvky na dovolenou a vánoce (navyšování dle délky trvání pracovního poměru)
- příplatky za noční směny za noční a extra směny

* povinná položka