ZpětVycentrovat mapu

Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu

Nabídka práce na volnou pozici pro Stavebniny Kozelský a Kozelský s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jamnická 515, Staré Město, 73801
  • Přidáno: 29. 3. 2024

Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu:

UpresnujiciInformace(z:27/3/2024 a:4/4/2024
Náplň práce:
- Prodej a fakturace stavebního materiálu
- Práce se zákazníky
- Doplňování prodejny
- Práce v pokladně.
Požadujeme:
-  Znalost práce s PC.
Výhodou:
- Znalost práce v účtením programu výhoda (program Pohoda).
Nabízíme:
- Příspěvek na stravné, celoroční prémie.
Kontakt emailem.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 26 000 – 27 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon603 525 010