ZpětVycentrovat mapu

Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)

Nabídka práce na volnou pozici pro MAPO ambulance s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Smetanova 187/13, Zábřeh, 78901
  • Přidáno: 15. 8. 2018

Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství):

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Zábřeh, Mohelnice, Jeseník, Olomouc, Dolní Studénky, Oskava, Libina.
Pracovní místa jsou vhodná i pro OZP.
Pracovní náplň: Preventivní, diagnostická a léčebná péče

Požadujeme:
- Ukončené vysokoškolské vzdělání, odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění
- specializovaná způsobilost
- praxe v oboru vítána,
- schopnost aktivního, samostatného jednání,
- vstřícné chování a vystupování,
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,
- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice)
Platové podmínky:
- mzdové ohodnocení v souladu s vnitřními předpisy + individuální ohodnocení pracovní výkonnosti!

Benefity:
- nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti
Kontakt: e-mailem.

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 29 400 Kč/měsíc

* povinná položka