ZpětVycentrovat mapu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Nabídka práce na volnou pozici pro Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Prostějov
  • Přidáno: 21. 3. 2024

Kuchaři (kromě šéfkuchařů):

UpresnujiciInformace(Kontaktní osoba Dvořáková Kateřina Mgr., tel.: 582 321 401, e-mail: kdvorakova@csspv.cz
Pracovní doba: Po-Pá 5:00-13:30,  1x za 14 dní víkendové směny (výborná dostupnost  - MHD, cyklostezky)

Náplň práce: výroba a expedice teplých jídel, nápojů, příloh a výrobků teplé a studené kuchyně; výroba moučníků a dietních jídel. Obsluha velkokapacitních kuchyňských strojů, dodržování hygienických norem a technologických postupů.

Požadujeme: vzdělání v oboru, dobrý zdravotní stav, týmového ducha a samostatnost.

Nabízíme: 25 dní dovolené, zvýhodněné stravování, vybavené pracoviště moderními technologiemi, příspěvek na důchodové připojištění)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)