ZpětVycentrovat mapu

Provozní elektromechanici

Nabídka práce na volnou pozici pro NÁRODNÍ TECHNICKÉ MUSEUM.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Zálužská 121, Čelákovice (Záluží), 25088
  • Přidáno: 29. 1. 2023

Provozní elektromechanici:

UpresnujiciInformace(Kontaktní osoby: Anežka Brandejsová, Ondřej Havránek, tel.: 727849103, e-mail: Ondrej.Havranek@ntm.cz

kvalifikace dle  § 5 Vyhl.č.50/1978 Sb.
dobrý zdravotní stav, práce ve výškách
výpis z TR
zkušenot a praxe se zajišťováním údržby budov vítána

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
NÁRODNÍ TECHNICKÉ MUZEUM
                                      přijme
         údržbáře Centrálního depozitáře NTM v Čelákovicích

Požadavky:
     -        vzdělání technického směru, výúční list
     -        bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, loajalita
     -         zkušenost a praxe se zajišťováním údržby budov vítána

Náplň práce:
- Údržba depozitáře a přilehlých prostor Centrálního depozitáře NTM v Čelákovicích, tj. elektrikářské, zámečnické, instalatérské, drobné zednické a stěhovací práce. Drobné opravy nábytku, dveří, natěračské práce a další drobné opravy

Nabízíme:
- platové zařazení dle zákona 262/2006 Sb. a nařízení vlády 264/2022 Sb.
- příspěvek na stravování, a dětskou rekreaci, příspěvek na důchodové nebo životní pojištění
- sleva na vstupy do muzeí a galerií, které jsou členy Asociace muzeí a galerií ČR a sleva na vstupy do muzeí a galerií v zahraničí, které jsou členy International Council of Museums
- nástup: dle dohody

Zájemci o uvedenou pozici zašlou strukturovaný profesní životopis elektronicky do 20.2.2023 na adresu: Ondrej.Havranek@ntm.cz

O výsledku výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni e-mailem, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.
Rozhodnutí výběrové komise bude uchazečům oznámeno elektronickou poštou - emailem, popř. telefonicky.  Podáním přihlášky uchazeč souhlasí s tím, že zadavatel bude pro potřeby výběrového řízení nakládat s jeho osobními údaji.

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné