ZpětVycentrovat mapu

OPERÁTOR/KA VÝROBY Hrušky - ubytování zajištěno

Nabídka práce na volnou pozici pro Amikov job, s.r.o..

  • jazykové požadavky: čeština pasivně
  • lokalita: Hrušky, Hrušky, 69156
  • Přidáno: 12. 6. 2023

Náplň práce:
• práce v automobilové výrobě, laminování kožených dílů
• kompletace dílů
• práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů
• 3 směnný provoz 7,5 hod/směnu

Požadujeme:
• manuální zručnost, fyzická zdatnost
• samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
• Práce ve stabilní společnosti na HPP
• Výhodné platové podmínky od 23. 846 Kč/měs. + 25 % příplatek za přesčas,  + 25 % příplatek za víkend + 10 % příplatek za práci v noci.
• Měsíční prémie 13,5 % ze základní měsíční mzdy.
• Ubytování zabezpečené (zaměstnanec si hradí 1.500 Kč/měs.)
• Místo výkonu práce Hrušky
• Nástup možný IHNED

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:
telefonicky na čísle +420 604 142 829, +421 948 846 222
email: info@amikov.com

* povinná položka

Telefon+420604142829
Webhttp://www.amikov.com