ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci ostrahy, strážní

Nabídka práce na volnou pozici pro OKO 69, s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: J. B. Pecky 3589/13, Prostějov, 79601
  • Přidáno: 10. 4. 2024

Pracovníci ostrahy, strážní:

UpresnujiciInformace(VHODNÉ I PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Kontaktní osoba Vašátko Jiří Ing., tel.: 477 070 025 (volat Po-Pá 8:00-14:00), e-mail: prace@oko69.cz

Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih, směnný provoz

Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou,

Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, odměny pro vynikající pracovníky, možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, pravidelná školení, příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 124 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon477 070 025