ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro TEMPERATIOR s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kociánova 453/11, Liberec, 46006
  • Přidáno: 14. 4. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.
Náplň práce:
  zajištění údržby a provádění oprav zařízení v chemickém průmyslu
  důkladná pravidelná údržba strojů a mechanického zařízení
  řešení havarijních stavů technických a technologických zařízení
Odborné požadavky:
  OU/SOU v řemeslném oboru
  praxe v oboru výhodou
  znalost čerpací techniky a mechanických zařízení výhodou
Všeobecné požadavky:
  technické, řemeslné znalosti a manuální zručnost
  dodržování BOZP a OŽP
  vysoká zodpovědnost, schopnost řešit samostatně úkoly, profesionální přístup při havárii
  loajalita
  trestní bezúhonnost
  práce na směnný provoz
Nabízíme:
  práci na hlavní pracovní poměr
  zajímavou práci v moderním chemickém provoze
  zaměstnanecké výhody
Požadovaný nástup:
dohodou
Místo výkonu práce:
Výrobní závod společnosti v Liberci - Rochlicích
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: zuzana.novakova@temperatior.cz)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 – 33 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon734 509 599