ZpětVycentrovat mapu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Nabídka práce na volnou pozici pro ZÁLESÍ a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Antonína Václavíka 203, Pozlovice, 76326
  • Přidáno: 11. 3. 2024

Kuchaři (kromě šéfkuchařů):

UpresnujiciInformace(Nástup možný IHNED

Hlavní náplň práce:
svědomitá příprava jídel pro zaměstnance hotelu a firmy-závodní stravování
* spolupráce s vedoucím kuchařem při sestavování jídelního lístku, iniciativa, nápaditost a využití vlastních zkušeností
* příprava jídel pro skupinové pobyty hotelových hostů a jejich výdej
* příprava hotelových snídaní a večeří formou rautu – dle potřeby jejich výdej
* příprava a výpomoc při hotelových akcích (oslavy, svatby, rauty, školení))

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon601122323