Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Nabídka práce na volnou pozici pro Okresní soud v Českém Krumlově.

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Linecká 284, Český Krumlov, 38101
  • Přidáno: 14. 4. 2024

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby):

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
" řízení služebního motorového vozidla na území ČR (nejčastější trasy: Český Krumlov - Praha, Český Krumlov - Kroměříž, Č. Krumlov - Č. Budějovice, okres Český Krumlov)
" zástup údržbáře v době jeho nepřítomnosti:
o drobné opravy v obou budovách zdejšího soudu a přilehlých prostorách,
o obsluha plynových kotlů v budovách soudu (po zaškolení), udržování pořádku v prostorách kotelny,
o udržovat pořádek v bezprostředním okolí budov soudu,
o uklízet spadané listí, sekat trávu, odhrnovat sníh, v zimním období sypat chodníky a venkovní schodiště,
o vynášet tříděný odpad, přistavovat popelnice ke svozu odpadu apod.
" v době, kdy nejsou jízdy, podle požadavku vedoucích oddělení přenášet spisy a případně je zařazovat do spisovny,
" na pokyn vedení soudu plnit další úkoly v rámci sjednaného druhu práce - řidič/údržbář.

Požadujeme:
" řidičské oprávnění skupiny B,
" zkušenosti s řízením vozidla min. po dobu 5 let,
" trestní a morální bezúhonnost,
" spolehlivost, dochvilnost.
Platové zařazení: 5. platová třída dle "Přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb." ve znění pozdějších předpisů (23 510 Kč měsíčně)

Zaměstnanecké výhody:
" pět týdnů dovolené na zotavenou,
" pět dnů indispozičního volna,
" příspěvek na stravování,
" příspěvek na produkt spoření na stáří (penzijní připojištění apod.),
" možnost osobního příplatku po zapracování, možnost odměn.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)