ZpětVycentrovat mapu

Volná pracovní pozice v administrativě pro Drevykom

Nabídka práce na volnou pozici pro Drevykom.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Brněnská 27/22, Třebíč, 674 01
  • Přidáno: 26. 1. 2023

Společnost Drevykom prodává a zajišťuje montáž dveří do domácností již od roku 1998. Jsme zavedenou a stabilní firmou se zástupy spokojených zákazníků. Právě máte příležitost připojit se k našemu týmu v Třebíči a převzít pestrou administrativní agendu.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

*Komunikace se zákazníky, jak osobně, tak elektronicky.
*Konzultace pro zákazníky v prostorách showroomu.
*Vystavování potřebných dokumentů k příjmu/výdeji zboží.
*Kontrola objednávek a příprava cenových nabídek.
*Spolupráce se mzdovou účetní a vedení docházkových listů.
*Udržování čistoty a pořádku na prodejně.

Jaká máme od Vás očekávání:

*Reprezentativní způsob chování a komunikace.
*Znalost práce na PC (Word, Excel, Email).
*Výhodou je dřívější zkušenost se zpracováváním cenových nabídek.
*Zodpovědný přístup k práci.

Co Vám nabízíme:

*Jedná se o práci na HPP ve stabilní společnosti.
*Velmi příjemný začátek pracovní doby v 10:00.
*K výplatě peníze navíc jako stravenkový paušál (55 Kč/den).
*20 dní dovolené.
*Zaměstnanecká sleva na firemní zboží.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás na drevykom.prace@email.cz, napište nám pár řádků o sobě a přiložte svůj životopis.

Budeme se na Vaši reakci těšit.