Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Nabídka práce na volnou pozici pro MALFINI, a.s..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Oblouková 391, Ústí nad Labem (Strážky), 40340
  • Přidáno: 2. 12. 2021

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- Spolupracuje při vývoji stávajících / nových produktů v portfoliu produktů.
- Zpracovává technické dokumentace a připravuje podklady pro výrobu.
- Komunikuje s dodavateli.
- Kontroluje a testuje vzorky a vyhodnocuje kvalitu produktů.
- Pracovní cesty do zahraničí (Asie).
Požadujeme:
- VŠ vzdělání textilního směru.
- Znalost textilního zboží či textilního zkušebnictví na základě praxe nebo vzdělání.
- Znalost AJ (úroveň min. B1)
Nabízíme:
- Stravenky, 25 dnů dovolené, prodej výrobků za zaměstnanecké ceny, pitný režim a ovoce zdarma.
Kontakt:
- na uvedený e-mail.)

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon727833371