ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělníci elektronických zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Plzeňská 1067, Třemošná, 33011
  • Přidáno: 14. 1. 2023

Montážní dělníci elektronických zařízení:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- ruční osazování desek plošných spojů/obsluha osazovacích strojů
- pájení součástek na desky plošných spojů
- testování výrobků
- kontrola a finalizace výrobků
Požadavky:
- manuální zručnost, dobrý zrak
- spolehlivost a pečlivost
Nabízíme:
- zázemí mezinárodní společnosti
- práce v čistém, klimatizovaném a bezpečeném prostředí
- bonusy za kvalitu a efektivitu
- 3 směnný provoz
- možnost kariérního růstu
- nástup IHNED
Týden dovolené navíc, stravenky a další poukázky, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, možnost kariérního růstu

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 20 760 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon770 141 132