Odborní pracovníci v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví

Nabídka práce na volnou pozici pro Chrudimská beseda, městské kulturní středisko.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Široká 85, Chrudim, 53701
  • Přidáno: 7. 4. 2024

Odborní pracovníci v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Chrudim
Požadavky : minimálně středoškolské vzdělání, časová flexibilita, komunikační schopnosti, kreativita,
samostatnost a zodpovědnost,
řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce :
- tvorba a realizace programového plánu
- organizační a výkonná činnost spojená s realizací projektů
- řízení realizačního týmu
- zajištění bezproblémového průběhu akcí
Zaměstnanecké výhody:  benefity vyplývající z práce v kultuře, příjemný kolektiv, 5 týdnů dovolené

Přihlášky s profesním životopisem zasílejte e-mailem do 18.4.2024 na adresu : dytrt@chbeseda.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle, nebo přímo na provozovně, ale po předchozím telefonickém domluvě. )

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)