ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro 2P SERVIS s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Tyršova 355, Horažďovice, 34101
  • Přidáno: 9. 3. 2024

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(Práce vhodná pouze pro OZP - zaměstnavatel uznán na chráněném trhu práce
NÁPLŇ PRÁCE:
- naskladňování a vyskladňování zboží - fyzicky i administrativně
- příprava zásilek k expedici, kompletace a balení balíků, skladová administrativa a evidence
- manipulace s břemeny
- komunikace s ostatními odděleními firmy

POŽADUJEME:
- pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci.
- základní znalost práce na PC, zkušenosti na podobné pozici ve skladu nebo ve skladové administrativě jsou výhodou, ale ne podmínkou
- přiměřenou fyzickou kondici

NABÍZÍME:
- týden dovolené navíc
- příležitost pro profesní i mzdový růst - možnost postupu a zvýšení mzdy
- zkrácený úvazek, motivační ohodnocení
- příspěvek na penzijní připojištění, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny
- právní poradenství, flexibilní pracovní doba.

Jsme certifikovaný výrobce profesních pracovních oděvů pro zdravotnictví a gastronomii, výrobce bytového a hotelového textilu a oděvů pro volný čas.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)