ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělníci výrobků z kovů

Nabídka práce na volnou pozici pro Robertshaw CZ Limited, odštěpný závod.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Dlouhá 2152/4, Šternberk, 78501
  • Přidáno: 23. 7. 2021

Montážní dělníci výrobků z kovů:

UpresnujiciInformace(Pracoviště: Dlouhá č.p. 2152/4, Šternberk.
Kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky (v době od 9:00-14:30 hod.).
Robertshaw je mezinárodní společnost, která vyvíjí a vyrábí produkty pro bílou techniku, automotive a další speciální řídící součástky. Výrobní závod ve Šternberku vyrábí elektromechanické komponenty pro domácí spotřebiče.

Požadavky na pozici:
- Manuální zručnost;
- Ochotu pracovat na 2 nebo 3 směny (pondělí-pátek)
Náplň práce:
- Montáž a opravné práce
Co u nás najdete?
- velmi dobré mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené;
- kantýna a teplé jídlo na místě;
- podporující tým a stabilita mezinárodní společnosti;
- nové šatny a umývárny;
- venkovní posezení;
- kuřácký koutek;
- autobusová zastávka před závodem.
Těšíme se na Vás!)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola