ZpětVycentrovat mapu

Práce v Německu – Obsluha stroje – Neuensalz

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs GmbH & Co.KG.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Alfred-Brodauf-Straße 5, Aue-Bad Schlema (Neuensalz), 08280 , Deutschland
  • Přidáno: 17. 11. 2023

Do společnosti působící v potravinářském průmyslu přijmeme uchazeče na post obsluha stroje. Firma se nachází 35 km od Kraslic nebo 40 km od Aše, tato nabídka je tedy určena na denní dojíždění. Nástup od 1. prosince 2023.

Náplň práce:
Samostatná obsluha výrobního stroje – jednoduché spouštění a vypínání výrobních zařízení po odpovídajícím zaškolení
Ovládání částí strojů a zařízení
Kontrola zařízení včetně techniky na bezchybný provoz
Samostatné řízení a dohled nad výrobními procesy zařízení
Samostatné a zodpovědné provádění údržby a čištění zařízení
obsluha stroje práce v německu

Požadujeme:
Zájem o technické procesy
Pokročilé znalosti v ovládání zařízení
Oprávnění a zkušenost s obsluhou manipulačních zařízení (výhodou je ovládání vysokozdvižných vozíků) – školení může být absolvováno i před začátkem práce
Připravenost pracovat ve směnném provozu (viz směnný režim níže)
Týmový přístup, schopnost práce samostatně a flexibilita
Němčinu na úrovni alespoň A2
Vlastní auto na denní dojíždění

Pracovní podmínky:
Práce Po-Pá (ráno, odpoledne nebo večer), 40hodinový pracovní týden
– Ranní směna: 6:00-14:30
– Odpolední směna: 9:00-17:30
– Večerní směna: 14:30-22:00
Případná pohotovost o víkendech (ale až po zaškolení a podle potřeby)

Nabízíme:
Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou, práci na hlavní pracovní poměr
Zdravotní, sociální a důchodové pojištění v Německu
Mzdu dle tarifních předpisů
Podporu česky mluvícího týmu

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Více informací
 Měsíční plat  €2500 ~ €3000
 Adresa  Neuensalz, Německo
 Úroveň zkušeností  Začátečník
 Počet let praxe  0-2
 Vyberte úroveň němčiny  A2
 Směny  3 směny

* povinná položka

Telefon+420603142799