ZpětVycentrovat mapu

Správci webu

Nabídka práce na volnou pozici pro Dřevocentrum CZ, a.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Třebešov 1, Třebešov, 51601
  • Přidáno: 9. 3. 2024

Správci webu:

UpresnujiciInformace(Kontakt zasláním životopisu na e-mail krejci@drevocentrum-as.cz.

POŽADUJEME:
- min. SŠ vzdělání
- základní znalost marketingových procesů, kanálů a vazeb mezi nimi
- výbornou znalost práce na PC (MS Office)
- základní znalost grafických programů (Adobe Photoshop, Illustrator)
- kreativní myšlení
- dobré komunikativní dovednosti a týmovou spolupráci.
- ŘP skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE:
- administrace e-shopu, PR a marketing
- administrace a aktualizace web + FB + IG
- aktualizace Google a Seznam firmy
- copywriting newsletter + FB + IG
- E-mailing
- ostatní administrativa
- natáčení a stříhání videa pro FB výhodou.
NABÍZÍME:
- zázemí rostoucí, ryze české společnosti
- flexibilní pracovní dobu, možnost zkráceného úvazku
- notebook, mobilní telefon
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 24 000 – 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon770 122 562