ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro MECAWEL spol. s r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Nekoř 281, Nekoř, 56163
  • Přidáno: 3. 8. 2023

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- vyřizování požadavků firemních zákazníků
- projekt management
- příprava obchodních nabídek, servis a podpora stávajících a nových zákazníků
- související administrativa
POŽADUJEME:
- minimálně SŠ vzdělání
- pokročilá znalost NJ nebo AJ podmínkou
- orientace v technické dokumentaci
- dobré komunikační schopnosti
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
NABÍZÍME: stravování zdarma, flexibilní pracovní dobu, roční bonus, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce pracovního poměru, podporu dalšího osobního a profesního růstu
KONTAK: telefonicky 6.00 - 14.00 hodin nebo e-mailem)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon604 928 340