Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Nabídka práce na volnou pozici pro Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Pražská 117, Sušice, 34201
  • Přidáno: 9. 5. 2024

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství):

UpresnujiciInformace(Způsob prvního kontaktu: osobně po telefonické domluvě, e-mailem, telefonicky.
CO VÁS ČEKÁ:
- koordinace zaměstnanců na oddělení (cca25)
- koordinace výroby, výpomoc na oddělení udíren
- práce v dochlazovaném provozu ( 13°C)
- pouze odpolední směna
POŽADUJEME: chuť pracovat, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Zkušenost z potravinářské výroby na obdobné pozici výhodou (ne nutností)
NABÍZÍME:
 - jistou práci na HPP a šanci kariérního růstu v perspektivní německé firmě
 - včasné vyplácení mezd
 - po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
 - čisté a moderní pracoviště
ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY
 - dovolená nad rámec zákona (22 dní/rok)
 - příspěvek na dovolenou
 - příspěvek na životní a penzijní připojištění
 - podnikové stravování
 - příspěvek na pohybové aktivity
 - sleva na výrobky)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 36 000 – 38 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon376 502 311