ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro Nej.cz s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kubíčkova 1115/8, Brno (Ivanovice), 63500
  • Přidáno: 1. 3. 2024

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(Popis pracovní pozice:

Společnost Nej.cz s.r.o., poskytovatel služeb elektronických komunikací v rámci celé ČR, vypisuje výběrové řízení na pozici:
Operátor zákaznického centra
Místo výkonu práce:
" Kubíčkova 1115/8, 635 00 Brno-Bystrc
Náplň práce:
" stanete se prvním kontaktem pro naše zákazníky, přijímání hovorů, zpracování žádostí a zodpovídání dotazů
" odborné poradenství a péče o naše stávající zákazníky, aktivní nabízení vhodných řešení k jednotlivým službám
" vedení obchodních případů, od prvního kontaktu až po uzavření smlouvy
" zajišťování evidence dat v interní databázi a související administrativní úkoly
Požadavky:
" SŠ vzdělání
" komunikativnost a proaktivní přístup
" ochota učit se nové věci
" práce na PC na uživatelské úrovni
" angličtina výhodou
" zkušenost s telekomunikacemi výhodou
Nabízíme:
" práci na hlavní pracovní poměr
" fixní mzda + odměny + bonusový program
" volné víkendy a svátky, žádné noční směny
" příplatek za odpolední směny
" klimatizované kancelářské prostory
" spravedlivé mzdové ohodnocení dle osobních výkonů a prodejů
" 5. týden dovolené nad rámec zákonného výměru
" stravenkový paušál
" příspěvek na vzdělávací aktivity ve výši 5.000 Kč/rok
" Multisport karta
" možnost výhodného připojení k internetu
" příspěvek na penzijní spoření
" neformální pracovní prostředí a přátelský pracovní kolektiv
" nealkoholické nápoje a káva na pracovišti
" po zaškolení dle domluvy možnost home-office

Své nabídky vč. životopisu zasílejte prosím do 31.03.2024 na e-mail: michael.cermak2@nej.cz.
Těšíme se na Vás.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)