ZpětVycentrovat mapu

Učitelé na 1. stupni základních škol

Nabídka práce na volnou pozici pro GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s. r. o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Jana Čapka 2555, Frýdek-Místek, 73801
  • Přidáno: 1. 6. 2023

Učitelé na 1. stupni základních škol:

UpresnujiciInformace(A02 z:30/5/2023 (ZamK)
Požadujeme:
- vzdělání min. Bc. (pedagogika, aprobace AJ)
- praxi s vedením výuky předmětů v anglickém jazyce (min. 1 rok)
- anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
Náplň práce:
- výuka předmětů v AJ na 1. a 2. stupni ZŠ.
Kontakt telefonicky, emailem.

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 27 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon724 326 815 (PO-PÁ 8:00-16:00 hod.)