ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro OMNIPACK s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Heydukova 1035, Dvůr Králové nad Labem, 54401
  • Přidáno: 17. 12. 2023

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - ZÁMEČNICE
Požadujeme:
- SOU v oboru nástrojař, popř, příbuzný obor, orientaci v technické dokumentaci, manuální zručnost, analytické myšlení, flexibilitu, pečlivost, řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
- zajištění a opravy forem pro vypěňovací lisy, technická příprava výroby, správa, údržba a evidence forem, vedení dokumentace k formám
Nabízíme:
- závodní stravování, odborná školení, příspěvek na dojíždění, 13. a 14. plat, příspěvek na penzijní poj., perspektivu dlouhodobého zaměstnání, odměny a další benefity

Tel. kontakt možný po - pá od 8.00 - 14.30 hodin.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)