ZpětVycentrovat mapu

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Nabídka práce na volnou pozici pro HOPI CZ Fleet Services s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Háj 328, Kralice na Hané, 79812
  • Přidáno: 4. 2. 2023

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel:

UpresnujiciInformace(Kontaktní osoba Hornová Jana Mgr., tel.: 739 000 426 (volat Po-Pá 8:00-13:00), e-mail: personalnipv@hopi.cz
Pracovní doba: Po-Ne pružná, noční závozy
Náplň práce: rozvoz zboží do obchodních řetězců v rámci ČR a dalším smluvním partnerům
Požadujeme: ŘP  sk. C+CE, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, potravinářský průkaz, výpis z karty řidiče
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, prémie, bonusy (zdarma školení na ekonomickou jízdu, prémie za úsporu PHM, školení řidičů dle zákona), moderní vozový park, stabilní zaměstnání)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 23 640 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon739 000 426