ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro ŠKODA AUTO a.s..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Mladá Boleslav
  • Přidáno: 9. 6. 2023

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce:
Okres Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
tel.: 326 816 804,
e-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz

Náplň práce
- Koordinuje tvorbu podkladů pro jednání a prezentace na úrovni zasedání představenstva a koncernových gremií
- Koordinuje úkoly dané členem představenstva pro jednotlivé OJ
- Vypracovává agendu a protokoly z jednání organizovaných členem představenstva
- Koordinuje činnosti vyplývající z procesů v dané oblasti se členem představenstva, dozorčí radou, koncernovými grémii a příslušnými vedoucími
- Koordinuje projekty v rámci oblasti
- Vypracovává podklady a prezentace
- Požadujeme minimálně Bc. vzdělání
- Znalost AJ nebo NJ na jednací úrovni, znalost dalších jazyků výhodou

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské